Fokkersdag 2018

Catalogus 2018

NEDERLANDSE KLASSE
GROOT LOTHARINGER
keurmeester: A. Tieleman
Zwart ram oud
95 1 G.J. Bekamp 7MH-202
95 2 G.J. Bekamp 6MH-114
93 3 J. Henniphof 7ZF-202
95 4 J.J.G. Peeters 7PR-212
92,5 5 R. Lode 7LE-621
91,5 6 E. van Ommen 7EV-435
94 7 E. van Ommen 7EV-540
93 8 E.L. Scharpert 7PL-317
Zwart voedster oud
93,5 9 A.J. Keppels 7PL-525
0 10 A.J. Keppels 7PL-802
96 11 J.J.G. Peeters 7PR-505
93,5 12 T.G. Dondertman 6PL-412
95,5 13 J. Benninga 7FL-1104
Bruin ram oud
                 abs 14 G. Martens 7MH-211
Blauw ram oud
                 abs 15 E.L. Scharpert 6PL-138
Madagascar ram oud
                 abs 16 H. Driesen 7OE-201
Madagascar voedster oud
92 17 E.L. Scharpert 7PL-201
GROOT LOTHARINGER
Zwart Januari ram jong
94 18 G.J. Bekamp 8MH-112
93,5 19 J. Henniphof 8ZF-105
95 20 J.J.G. Peeters 8PR-104
94,5 21 J.J.G. Peeters 8PR-110
94,5 22 J.J.G. Peeters 8PR-115
Zwart Januari voedster jong
94,5 23 G.J. Bekamp 8MH-111
95 24 J.J. Habets 8GK-103
94 25 J. Henniphof 8ZF-102
96 26 J.J.G. Peeters 8PR-107
95 27 R. Lode 8LE-105
94 28 J. Benninga 8FL-119
94 29 R. Lode 7LE-115
keurmeester: J. Westerlaken
Zwart Februari ram jong
93 30 G.J. Bekamp 8MH-201
91,5 31 P.E. Boekee 8NF-201
92,5 32 J.J. Habets 8GK-211
                 abs 33 J. Henniphof 8ZF-202
92 34 J. Henniphof 8ZF-204
92,5 35 J.E. Huls 8HM-213
92 36 J.E. Huls 8HM-207
Zwart Februari voedster jong
                abs 37 J.J. Habets 8GK-212
0 38 A.J. Keppels 8PL-220
96 39 A.J. Keppels 8PL-226
0 40 A.M.A. Soons 8GK-253
                abs 41 T.G. Dondertman 8PL-201
0 42 E. van Ommen 8RT-209
0 43 E. van Ommen 8RT-213
0 44 E. van Ommen 8RT-215
93,5 45 E. van Ommen 8RT-212
Zwart Maart ram jong
94 46 P.E. Boekee 8NF-313
94,5 47 J.J.G. Peeters 8PR- 319
93,5 48 T.G. Dondertman 8PL-310
94 49 J. Benninga 8FL-305
0 50 E.L. Scharpert 8PL-319
Zwart Maart voedster jong
93 51 P.E. Boekee 8NF-314
93,5 52 A.J. Keppels 8PL-312
93 53 A.J. Keppels 8PL-315
95 54 J.J.G. Peeters 8PR-322
95 55 A.M.A. Soons 8GK-350
92,5 56 T.G. Dondertman 8PL-309
94 57 J. Benninga 8FL-304
keurmeester: A. Hertogh
Bruin Januari ram jong
0 58 A.M.A. Soons 8GK-151
Bruin Januari voedster jong
95,5 59 A.M.A. Soons 8GK-120
Bruin Februari ram jong
94 60 A.M.A. Soons 8GK-251
93,5 61 A.M.A. Soons 8GK-259
Bruin Februari voedster jong
93,5 62 A.M.A. Soons 8GK-255
95,5 63 A.M.A. Soons 8GK-262
Blauw Januari ram jong
93,5 64 G.J. Bekamp 8MH-114
95 65 P.E. Boekee 8NF-101
Blauw Januari voedster jong
95,5 66 R. Lode 8LE-107
Blauw Februari ram jong
92,5 67 E. van Ommen 8RT-207
Blauw Februari voedster jong
0 68 A.J. Keppels 8PL-223
Blauw Maart voedster jong
94 69 P.E. Boekee 8NF-315
Driekleur Zwart Februari
Ram jong
0 70 J.J. Habets 8GK-213
Driekleur Zwart Februari
Voedster jong
94,5 71 J.J. Habets 8GK-214
Madagascar Januari ram jong
96 72 J. Benninga 8FL-108
Madagascar Januari
Voedster jong
94,5 73 J. Benninga 8FL-110
93 74 J. Benninga 8FL-103
Madagascar Maart voedster jong
93,5 75 J. Benninga 8FL-305
JAPANNER
keurmeester: W. Lindeboom
Ram oud
95,5 76 R. Halbersma 7DF-158
93 77 R. Halbersma 7DF-826
Ram jong
93 78 N. van den Dool 8HM-102
93,5 79 N. van den Dool 8HM-304
94,5 80 R. Halbersma 8DF-243
93 81 R. Halbersma 8DF-342
92,5 82 R. Halbersma 8DF-341
0 83 H.W. Damkot 8WT-240
Voedster jong
91,5 84 N. van den Dool 8HM-103
92,5 85 R. Halbersma 8DF-148
92 86 R. Halbersma 8DF-343
93,5 87 R. Halbersma 8DF-149
94 88 H.W. Damkot 8WT-241
EKSTERKONIJN
Ram oud
95 89 Doeke Nicolai 6AT-501
92 90 Doeke Nicolai 7AT-301
93,5 91 Doeke Nicolai 7AT-411
Ram jong
93 92 Doeke Nicolai 8AT-103
91,5 93 Doeke Nicolai 8AT-106
RIJNLANDER
Driekleur Zwart ram oud
96 94 Sipke Bijzitter 7BQ-915
Driekleur Zwart voedster oud
                abs 95 H. Höflich W12-3.7.29
Driekleur Blauw ram oud
                abs 96 G. Mulder 7VA-302
Driekleur Zwart ram jong
95 97 A Meinema 8AW-106
94,5 98 A Meinema 8AW-107
95,5 99 Sipke Bijzitter 8JO-111
94 100 Sipke Bijzitter 8JO-120
95,5 101 Sipke Bijzitter 8JO-122
0 102 Sipke Bijzitter 8JO-225
Driekleur Zwart voedster jong
91,5 103 A Meinema 8AW-103
                abs 104 H. Höflich W12-1.8.14
PAPILLON
keurmeester: H. de Klein
Zwart ram jong
95,5 105 G.R. Wagenvoort 8HL-112
Zwart voedster jong
0 106 G.R. Wagenvoort 8HL-113
94,5 107 G.R. Wagenvoort 8HL-114
Bruin voedster jong
92,5 108 G.R. Wagenvoort 8HL-117
Driekleur Zwart voedster jong
94,5 109 G.R. Wagenvoort 8HL-115
95 110 G.R. Wagenvoort 8HL-116
KLEIN LOTHARINGER
keurmeester: G. Grooten
Konijngrijs ram oud
95 111 G.G. Vos 7FL-511
Zwart ram oud
                abs 112 H. Driesen 4OE-705
97 113 J. Hooge 7KB-5104
96 114 P. Nijmeijer 7WX-601
94 115 Mevr. M Stijf 5MH-110
                abs 116 S. Zijlstra 7DF-250
94 117 M Knol 7ZW-837
93,5 118 B. Oelen 7HM-317
93,5 119 B. Oelen 7HM-901
Bruin ram oud
93,5 120 H. Driesen 6OE-334
93 121 H. Driesen 7OE-716
Isabella ram oud
0 122 A.J.M. Assinck 6RP-311
93,5 123 A.J.M. Assinck 7RP-511
Konijngrijs Januari ram jong
92 124 G.G. Vos 8FL-113
Konijngrijs Januari
Voedster jong
92,5 125 G.G. Vos 8FL-0104
Konijngrijs Februari
Voedster jong
91,5 126 G.G. Vos 8FL-201
Konijngrijs Maart
Voedster jong
93,5 127 G.G. Vos 8FL-307
128 vervalt
IJzergrauw Maart voedster jong
92 129 A. van de Most 8FS-308
Blauwgrijs Januari
Voedster jong
93 130 A. van de Most 8FS-106
keurmeester: P. Kroone
Zwart Januari ram jong
94,5 131 G.G. Vos 8FL-116
93 132 G.G. Vos 8FL-117
keurmeester: P. Kroone
Zwart Januari voedster jong
                abs 133 A Visser 8WN-103
94,5 134 M Knol 8ZW-110
95,5 135 Jurgen Lode 8LE-116
94 136 Jurgen Lode 8LE-117
Zwart Februari ram jong
94,5 137 A. Damen 8VZ-201
94 138 J. Hooge 8KB-271
94,5 139 P. Nijmeijer 8WX-204
                abs 140 A Visser 8WN-203
Zwart Februari voedster jong
91,5 141 A. Damen 8VZ-202
93,5 142 P. Nijmeijer 8WX-209
90,5 142A  L. Pol 8HM-211
                abs 143 A Visser 8WN-202
90,5 143A  L. Pol 8HM-212
keurmeester: G. Grooten
Zwart Maart ram jong
93 144 A. Damen 8VZ-305
94,5 145 J. Hooge 8KB-375
0 146 A. van de Most 8FS-310
                abs 147 Mevr. M Stijf 8MH-307
92 148 Mevr. M Stijf 8MH-310
                abs 149 A Visser 8WN-301
Zwart Maart voedster jong
93,5 150 A. Damen 8VZ-306
93,5 151 J. Hooge 8KB-376
93,5 152 S. Zijlstra 8DF-333
keurmeester: P. Kroone
Bruin Januari ram jong
93,5 153 M Knol 8ZW-107
Bruin Februari voedster jong
92,5 154 H. Driesen 8OE-243
91,5 155 H. Driesen 8OE-248
Blauw Januari ram jong
95 156 P. Nijmeijer 8WX-129
92,5 157 Jurgen Lode 8LE-118
Blauw Januari voedster jong
93 158 A. van de Most 8FS-104
91,5 159 M Knol 8ZW-108
Blauw Februari voedster jong
94,5 160 J. Hooge 8KB-269
93,5 161 S. Zijlstra 8DF-234
93 162 S. Zijlstra 8DF-239
Blauw Maart voedster jong
93,5 163 A. van de Most 8FS-311
93,5 164 S. Zijlstra 8DF-332
keurmeester: G. de Vries
Madagascar Januari
Voedster jong
94 165 A.J.M. Assinck 8RP-135
95,5 166 M Knol 8ZW-112
Madagascar Februari
Voedster jong
94 167 M Knol 8ZW-2
Madagascar Maart ram jong
93 168 J. Hooge 8KB-377
Madagascar Maart voedster jong
94 169 J. Hooge 8KB-378
Isabella Januari ram jong
                abs 170 A.J.M. Assinck 8RP-134
                abs 171 A.J.M. Assinck 8RP-134
Isabella Januari voedster jong
95 172 A.J.M. Assinck 8RP-138
Isabella Februari ram jong
93 173 A.J.M. Assinck 8RP-250
                abs 174 A. van de Most 8FS-212
93,5 175 P. Nijmeijer 8WX-205
Isabella Maart ram jong
95 176 M Knol 8ZW-3
LOTHARINGERDWERG
keurmeester: A. Hertogh
Zwart ram oud
95 177 H.W. Grievink 7ER-202
Driekleur Zwart ram oud
95 178 A Meinema 7AW-111
94 179 B. Oelen 7HM-209
Driekleur Zwart voedster oud
93 180 G. Mulder 7VA-305
Madagascar ram oud
91 181 H.W. Grievink 7ER-115
92 182 G.G. Vos 7FL-410
LOTHARINGERDWERG
keurmeester: G. de Vries
Zwart Januari ram jong
95,5 183 H.W. Grievink 8ER-110
92,5 184 A Meinema 8AW-117
Zwart Maart ram jong
93 185 A Meinema 8AW-311
Blauw Februari ram jong
92,5 186 H.W. Grievink 8ER-214
Driekleur Zwart Januari
Ram jong
93,5 187 B. Oelen 8HM-107
Driekleur Zwart Januari
Voedster jong
95 188 A Meinema 8AW-108
0 189 G. Mulder 8VA-101
Driekleur Zwart Februari
Ram jong
92,5 190 A. van de Most 8FS-210
93,5 191 H.W. Damkot 8WT-237
Driekleur Zwart Februari
Voedster jong
92 192 G. Mulder 8VA-221
Driekleur Zwart  Maart
Voedster jong
0 193 H.W. Damkot 8WT-325
Madagascar Januari
Voedster jong
92 194 H.W. Grievink 8ER-108
0 195 A Meinema 8AW-118
EUROPESE KLASSE
RIJNLANDER
keurmeester: H. de Klein
Driekleur Zwart ram oud
                abs 196 H. Höflich W12-3.7.19
                abs 197 H. Höflich W12-3.7.20
PAPILLON
Zwart ram jong
95,5 198 Wolfgang Knuth W175-0.8.2
96 199 Wolfgang Knuth W175-1.8.4
Zwart voedster jong
95 200 Wolfgang Knuth W175-0.8.1
97 201 Wolfgang Knuth W175-1.8.3
Driekleur Zwart ram oud
                abs 202 H. Höflich W12-1.7.2
KLEIN LOTHARINGER
Konijngrijs ram oud
96 203 G.G. Vos 7FL-405
Konijngrijs Januari
Voedster jong
93 204 G.G. Vos 8FL-114
Zwart Januari voedster jong
96,5 205 Mevr. M Stijf 8MH-104
Zwart Maart voedster jong
95,5 206 Mevr. M Stijf 8MH-309
LOTHARINGERDWERG
Zwart ram oud
                abs 207 R. Lode 7LE-618
Blauw ram oud
                abs 208 P.S.D. Wiegerinck 5RP-531
95 209 P.S.D. Wiegerinck 7RP-627
Driekleur Zwart ram oud
                  nb 210 M. Sylvester W12-2.7.5
95,5 211 M. Sylvester W563-6.7.3
                abs 212 H. Höflich W563-1.4.1
                abs 213 H. Höflich W12-4.7.11
96,5 214 G. Mulder 5AW-705
Driekleur Zwart Januari
Ram jong
95,5 215 A Meinema 8AW-109
97 216 A Meinema 8AW-111
Driekleur Zwart Januari
Voedster jong
95 217 A Meinema 8AW-110
Driekleur Zwart Februari
Ram jong
95 218 A. van de Most 8FS-211

Ereprijzen

1 Mooiste Groot Lotharinger jong Kooi: 26
2 Mooiste Groot Lotharinger jong op 1 na Kooi: 72
3 Mooiste Groot Lotharinger oud Kooi: 11
4 Mooiste Klein Lotharinger jong Kooi: 135
5 Mooiste Klein Lotharinger jong op 1 na Kooi: 166
6 Mooiste Klein Lotharinger oud Kooi: 113
7 Mooiste Lotharingerdwerg jong Kooi: 183
8 Mooiste Lotharingerdwerg oud Kooi: 178
9 Mooiste Groot Lotharinger Eur. Klasse Kooi: N.V.T.
10 Mooiste Klein Lotharinger Eur. Klasse Kooi: 205
11 Mooiste Lotharingerdwerg Eur. Klasse Kooi: 216
12 Mooiste dier AOC-klasse Kooi: N.V.T.
13 Mooiste Rijnlander Kooi: 94
14 Mooiste Eksterkonijn Kooi: 89
15 Mooiste Japanner Kooi: 76
16 Mooiste Papillon Kooi: 105
17 Mooiste Papillondwerg Kooi: N.V.T.
18 Mooiste dier jeugdlid Kooi: N.V.T.
19 Mooiste dier jeugdlid op 1 na Kooi: N.V.T.
20 Mooiste viertal Groot Lotharinger: J. Peeters
21 Mooiste viertal Klein Lotharinger: M. Stijf
22 Mooiste viertal Lotharingerdwerg: H. Grievink
23 Mooiste viertal Europese Klasse: N.V.T.
24 Fraaiste Groot Lotharinger zwart Kooi: 26
Fraaiste Groot Lotharinger bruin Kooi: 60
Fraaiste Groot Lotharinger blauw Kooi: 66
Fraaiste Groot Lotharinger driekleur Kooi: 71
Fraaiste Groot Lotharinger madagascar Kooi: 72
Fraaiste Klein Lotharinger zwart Kooi: 135
Fraaiste Klein Lotharinger bruin Kooi: 153
Fraaiste Klein Lotharinger blauw Kooi: 156
Fraaiste Klein Lotharinger madagascar Kooi: 166
Fraaiste Klein Lotharinger isabella Kooi: 172
Fraaiste Lotharingerdwerg zwart Kooi: 183
Fraaiste Lotharingerdwerg driekleur Kooi: 188
Fraaiste Lotharingerdwerg madagascar Kooi: 194
Fraaiste Rijnlander zwart Kooi: 94
Fraaiste Eksterkonijn Kooi: 89
Fraaiste Japanner Kooi: 76
Fraaiste Papillon Kooi: 105
Rijnlander-Eksterkonij en Japannerclub:
1688 Fraaiste Rijnlander Kooi: 94
1692 Fraaiste Eksterkonijn Kooi: 89
1692 Fraaiste Japanner Kooi: 76
1694 Fraaiste Japanner op 1 na Kooi: 80
Eerste Nederlandse Papillonclub
1832 Fraaiste Papillon Kooi: 105
KLN-prijzen Kooi: 11-26-71-94-110-113-153-166